OFERTY PRACY

W związku z dynamicznym rozowjem firmy budowlanej BETONHOUSE do swoich struktur firmy poszukujemy pracowników na stanowiska budowlane, oferujemy stabilne zatrudnienie bezpośrednio jako wykonawca/podwykonawca obecni milewidziany poszukiwani pracownicy:
- Zbrojarz
- Cieśla Szalunkowy
- Murarz


ZAKRES OBOWIĄZKÓW     
# Prace ogólnobudowlane prowadzone na budowach realizowanych przez naszą firmę.

 WYMAGANIA
# doświadczenie w pracy w sektorze ogólnobudowlanym;
# prawo jazdy kat. B - (mile widziane)
# umiejętność pracy w zespole;
# rzetelność, zaangażowanie

 Oferujemy
# Stałą pracę na podstawie umowy o pracę,
# Atrakcyjne wynagrodzenie - Stawki Rynkowe (wypłata raz w miesiącu)
# Pracę w polskojezycznych ekipach,

# Praca na miejscu głownie Gdańsk - Trójmiasto
# Odzież roboczą ochronną
# Zaplecze socjalne

# Praca w firmie z 10letnim doświadczeniem
# Miła i przyjazna atmosfera

# Pomoc w organizacji transportu z i do pracy

Milewidziany pracownicy ze wschodu Ukraina, Gruzija, Białoruś, Mołdawia, Rumunia itp pomagamy również załatwić wszystkie dokumenty, które pomogą zalegalizować pobyt.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie lub chcesz uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel 605390469 lub adresem mailowym spoblocki@betonhouse.eu

KONTAKT

DANE FIRMY

BETONHOUSE POBŁOCKI SEBASTIAN
ul. Andrzeja Grubby 4/23
80-180 Gdańsk
REGON: 221817129
NIP: 841-16-79-954

TELEFON KONTAKTOWY

TEL KOM: 605390469

EMAIL

SPOBLOCKI@BETONHOUSE.EU

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piatek 7 - 17
Sobota - 7 - 13

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
  Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.

  O NAS

  Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się wykonywaniem  budynków mieszkalnych do SSO, biurowych, przemysłowych, konstrukcji żelbetowych. Nasze początki sięgają 2013roku kiedy to swoją działalność na trójmiejskim rynku zaczynaliśmy pod nazwą “PS BRUK” .

  Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą, brygadzistów oraz około 30 pracowników fizycznych. Od lat współpracujemy z podwykonawcami które wspierają nas w robotach ciesielskich, murarskich oraz zbrojarskich . Posiadamy niezbędny markowy sprzęt, środki transportu i urządzenia do wykonywania żelbetów jak również kompletne deskowanie.

  Chcemy zapewnić zamawiającemu kompleksową obsługę budowy i wykonanie robót stanu surowego budynku w najwyższej jakości i wymaganym terminie. Jesteśmy przekonani, iż sukces zależy od dobrej, wykwalifikowanej kadry kierowniczej i fizycznej, dlatego zapewniamy naszym pracownikom stabilną pracę na podstawie umów o pracę z naciskiem na bezpieczeństwo i dobre warunki pracy . Inwestujemy w wyposażenie i sprzęt budowlany aby świadczyć usługi przy użyciu innowacyjnych i ergonomicznych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy oraz proszę o kierowanie do nas zapytań ofertowych.

  Teren Działania: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Reda, Bolszewo, Luzino, Lębork, Słupsk, Koszalin, Władysławowo, Łeba, Hel, Kartuzy, Koscieżyna, Kwidzyń, Nowy Dwòr Gdański, Pruszcz Gdański, Tczew, Gniew, Szum, Nowy Staw, Ustka, Żukowo, Bytòw, Puck i inne miejscowości w obrębie Tròjmiasta, woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.