OFERTY PRACY

W związku z dynamicznym rozowjem firmy budowlanej BETONHOUSE do swoich struktur firmy poszukujemy pracowników na stanowiska budowlane, oferujemy stabilne zatrudnienie bezpośrednio jako wykonawca/podwykonawca obecni milewidziany poszukiwani pracownicy:
- Zbrojarz
- Cieśla Szalunkowy
- Murarz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
# Prace ogólnobudowlane prowadzone na budowach realizowanych przez naszą firmę.

 WYMAGANIA
# doświadczenie w pracy w sektorze ogólnobudowlanym;
# prawo jazdy kat. B - (mile widziane)
# umiejętność pracy w zespole;
# rzetelność, zaangażowanie

 Oferujemy
# Stałą pracę na podstawie umowy o pracę,
# Atrakcyjne wynagrodzenie - Stawki Rynkowe (wypłata raz w miesiącu)
# Pracę w polskojezycznych ekipach,

# Praca na miejscu głownie Gdańsk - Trójmiasto
# Odzież roboczą ochronną
# Zaplecze socjalne

# Praca w firmie z 10letnim doświadczeniem
# Miła i przyjazna atmosfera

# Pomoc w organizacji transportu z i do pracy

Milewidziany pracownicy ze wschodu Ukraina, Gruzija, Białoruś, Mołdawia, Rumunia itp pomagamy również załatwić wszystkie dokumenty, które pomogą zalegalizować pobyt.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie lub chcesz uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel 605390469 lub adresem mailowym spoblocki@betonhouse.eu

KONTAKT

DANE FIRMY

BETONHOUSE POBŁOCKI SEBASTIAN
ul. Andrzeja Grubby 4/23
80-180 Gdańsk
REGON: 221817129
NIP: 841-16-79-954

TELEFON KONTAKTOWY

TEL KOM: 605390469

SPOBLOCKI@BETONHOUSE.EU

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piatek 7 - 17
Sobota - 7 - 13