USŁUGI KOPARKO-ŁADOWARKA

Oferowana przez naszą firmę koparko-ładowarka Caterpillar 432 Rocznik 2022r to bezpieczny i niezawodny sprzęt gwarantujący zadowolenie klienta, a nasz wyszkolony operator zagwarantuje perfekcyjna prace oraz najwyższa jakość wykonania usługi. 

Dzięki koparce Caterpillar 432 rok 2022 na terenie trójmiasta oraz miast do niej przyległych świadczymy usługi takie jak:

# Wykopy pod budynki, (ławy, piwnice, garaże)
# Wszelkiego typu prace ziemne (kanalizacje, kable, wodociągi)
# Roboty drogowe/brukarskie
# Prace związane z obsługą placu budowy
# Wywóz gruzu, ziemi, śmieci po budowlanych
# Rozładunek oraz załadunek
# Prace związane z rekultywacją i niwelacją terenu
# Przywracanie terenom do ich pierwotnego stanu.


Koparkę wynajmujemy z operetorem w sytemie roboczogodzinowym.

Możliwość wynajmu koparki wraz z zagęszczarka (Diesel) o masie 500kg

Chętnie podejmiemy współprace długoterminowe. Wystawiamy Fakture VAT

J esli jesteście państwo zainteresowani podjęciem współpracy do kontaktu
 mailowego spoblocki@betonhouse.eu bądź pod numerem tel 605390469
 

KONTAKT

DANE FIRMY

BETONHOUSE POBŁOCKI SEBASTIAN
ul. Andrzeja Grubby 4/23
80-180 Gdańsk
REGON: 221817129
NIP: 841-16-79-954

TELEFON KONTAKTOWY

TEL KOM: 605390469

EMAIL

SPOBLOCKI@BETONHOUSE.EU

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piatek 7 - 17
Sobota - 7 - 13

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
  Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.

  O NAS

  Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się wykonywaniem  budynków mieszkalnych do SSO, biurowych, przemysłowych, konstrukcji żelbetowych. Nasze początki sięgają 2013roku kiedy to swoją działalność na trójmiejskim rynku zaczynaliśmy pod nazwą “PS BRUK” .

  Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą, brygadzistów oraz około 30 pracowników fizycznych. Od lat współpracujemy z podwykonawcami które wspierają nas w robotach ciesielskich, murarskich oraz zbrojarskich . Posiadamy niezbędny markowy sprzęt, środki transportu i urządzenia do wykonywania żelbetów jak również kompletne deskowanie.

  Chcemy zapewnić zamawiającemu kompleksową obsługę budowy i wykonanie robót stanu surowego budynku w najwyższej jakości i wymaganym terminie. Jesteśmy przekonani, iż sukces zależy od dobrej, wykwalifikowanej kadry kierowniczej i fizycznej, dlatego zapewniamy naszym pracownikom stabilną pracę na podstawie umów o pracę z naciskiem na bezpieczeństwo i dobre warunki pracy . Inwestujemy w wyposażenie i sprzęt budowlany aby świadczyć usługi przy użyciu innowacyjnych i ergonomicznych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy oraz proszę o kierowanie do nas zapytań ofertowych.

  Teren Działania: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Reda, Bolszewo, Luzino, Lębork, Słupsk, Koszalin, Władysławowo, Łeba, Hel, Kartuzy, Koscieżyna, Kwidzyń, Nowy Dwòr Gdański, Pruszcz Gdański, Tczew, Gniew, Szum, Nowy Staw, Ustka, Żukowo, Bytòw, Puck i inne miejscowości w obrębie Tròjmiasta, woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.